2048
3
noc-ukr.org, Анна Ризатдинова

Національний олімпійський комітет України підвів спортивні підсумки першого місяця осені, назвавши художню гімнастку Ганну Різатдінову найкращою спортсменкою країни у вересні. Наставниця грації Ірина Блохіна визнана найкращим тренером місяця.

Відзначимо, що у вересні Ганна Різатдінова відзначилась своїми здобутками на змаганнях неофіційного клубного чемпіонату світу з художньої гімнастики «Aeon Сup-2016», що відбувся в Токіо. У столиці наступних літніх Олімпійських ігор українка посіла 2-е місце в змаганнях з індивідуального багатоборства, а також разом з Вікторією Мазур і Оленою Д’яченко стала 3-ю у командній першості.

Нагадаємо, що на Іграх ХХХІ Олімпіади, які нещодавно відбулися у бразильському Ріо-де-Жанейро, наша провідна грація проявила блискучу майстерність і виборола бронзову олімпійську медаль.